Akrep ile Mücadele Yöntemleri

Başlıkları incelemek için üzerine tıklayın.

Akrepler Nemli ve Kurak Bölgelerde Yaşamayı tercih etmektedirler.

Akrepler, dünyanın her yerine parçalamış gidişattadır.

Daha çok nemli ve kurak bölgelerde yaşayan akreplerin konutlarda bulunmaları netlikle istenmeyen bir vaziyettir.

Dünyada 1.750 akrep cinsi olduğu öğrenilmektedir ve bu akreplerin hepsi zehirli değildir.

Fakat konutunuza giren akrep zehirli ise ve akrep sokması vaziyeti yaşanırsa, hayati risk ile karşı karşıyasınız demektir.

Bu surattan konutunuzda veya konutunuzun yakınında varlığını tespit ettiğiniz bir akrep varsa, zaman kaybetmeden akreple çabaya girmelisiniz.

Akreplerin yuvaları, yağmur yağdığı zaman su ile dolar. Bu surattan akrepler, yuvalarından parçalayarak, tehlikesiz bir barınak aramaya başlarlar. İşte bu vaziyette hayat alanlarına gelerek, insanlar için riskli oluştururlar. Türkiye’nin abuhava koşullarına bakılırsa, ilkbahar ve güz mevsimindeki yağışlardan dolayı, akreplerin daha çok konutlarımıza gelme olasılığı vardır. Rastgele bir böcek ile çabada maksattaki böceğin biyolojik özelliklerinin ve tutumlarının öğrenilmesi uygun gayret usulünün tanımlanmasında çok ehemmiyetlidir. Akrep İlaçlamasın da en tesirli 2 usul şöyle sıralanabilir: Kokusuz İlaçlama Usuli Kokulu İlaçlama ULV Usuli

Böcek problemleri basit çözülmez.
“Akrep nasıl öldürülür?” sualinin bir hayli yanıtının olduğunu gördünüz ama en tesirli usul haşere ilaçlama şirketlerinden profesyonel dayanak almaktır.

Tecrübeyi ve uzmanlığı ile eminliğini ispatlamış, böcek ilaçlamanın ehli Extra Group’a müracaat etin, akrep meselesini kökünden çözün.

Geliştirdiğimiz bize özel yenilikçi teknikler sayesinde her soruna, hızlı, zararsız ve kesin sonuçlu çözümler üretiyoruz.Kurumsal alanda hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımız için geliştirdiğimiz Entegre Hizmet sistemi sayesinde en yüksek verimi sağlayarak, tüm hizmet alım ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden karşılamanın rahatlığını sunuyoruz.

Uzman Haşere kontrol Hizmeti

Özellikle yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bu sorunlar alerjiden bulaşıcı hastalıklara kadar birçok alanda ciddi sorunlar yol açabileceğinden erken müdahale, yaşanılacak birçok sorunun çok daha hızlı son bulmasını sağlayacaktır.

Kullandığımız Tüm yöntem ve ürünler en son teknoloji olduklarından, hizmet aldığınız ortamı terk etmenize gerek yoktur.

Kesin Sonuçlu Hizmetler

Hayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda istenmeyen canlılar ile mücadelede sizlere en profesyonel çözümleri Tam garanti ile sunuyoruz.

Kesintisiz Destek Hattı

Hizmet aldığınız andan itibaren 7 gün 24 saat çağrı merkezimi arayarak destek alabilirsiniz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Olan Şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 Kalite Belgelerine Sahiptir.

REFERANSLARIMIZ 

Tanıtım  
Klibimize 
Klibimize 
 Göz Atın..
Videoyu oynat