Karınca ile Mücadele Yöntemleri

Başlıkları incelemek için üzerine tıklayın.

Tabiattaki karıncaların ya da konutunuzdaki tek tük birkaç karıncanın hiçbir hasarı yoktur ama karıncalar koloniler halinde yaşayan sosyal haşereler olduklarından, konutunuzu kısa müddette istila edebilirler. Konutta karınca olmasının nedeni ise karıncaların besinlere basit erişebiliyor olmalarıdır. Zira karıncaların konutunuza davetsizce girmelerinin sebebi yiyecek bulmaktır.

Peki, karınca ile nasıl mücadele edilir, karınca neden kaçar, karınca için ne yapmalı da karınca istilası sebebiyle sıhhatsiz ve güzel olmayan bir konutta yaşamaktan kurtulmalı?

Konuttaki karıncalara çözüm için en tesirli usul elbette ilaçlamadır ama natürel usuller de işe yarayabilir.

Karınca, yuvasını konutun dışına yapar. Kapı altlarını, pervazları, oyulmuş ahşapları, duvarlardaki çatlak ve boşlukları konutunuza giriş alanı olarak kullanır. Karıncaları takip ederek konutunuza nerelerden girdiklerini tespit edebilirsiniz. Ve bu giriş yerlerine,

Tebeşir,

Toz kömür,

Kahve telvesi,

Nane yağı,

Defne yaprağı,

Sarımsak,

Tarçın,

Zerdeçal,

Mısır unu koyarsanız karıncaları uzaklaştırmış olursunuz.

Karıncalar konutunuz ile yuvaları arasında tanımladıkları rotada bazı izler vazgeçerler. Bu izler, onların yollarını bulmalarını basitleştirir. Bu küçük izleri sabunlu su ile arınarak da karıncalarla çaba yolunda adım atmış olursunuz.

Karıncalardan kurtulmanın en kısa ve kesin yolu böcek ilaçlama işletmelerinden takviye almaktır.
En tesirli karınca ilacı Maxforce Quantum Karınca Yemi ile kesin çözüm sağlayan Extra Group, haşere ilaçlamada olduğu gibi karınca ilaçlamada da yenilikçi çözümler sunmaktadır.
Bayer’in yeni bir mahsulü olan bu karınca jeli, damlacıklar halinde karıncaların giriş bölgelerine ve en çok gezdikleri yerlere bunalır. Spreyle ilaçlamada olduğu gibi eşyaların ve gıdaların üzerlerini kapatma veya konutu bir zamanlığına boşaltmak zorunda kalmazsınız.
Damlacık halindeki karınca jelini kursağında yuvalarına taşıyan karıncalar, kolonilerindeki öbür karıncalara da zehri yayarak can vermelerine neden olurlar. İşte en pak ve tesirli çözüm!

Geliştirdiğimiz bize özel yenilikçi teknikler sayesinde her soruna, hızlı, zararsız ve kesin sonuçlu çözümler üretiyoruz.Kurumsal alanda hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımız için geliştirdiğimiz Entegre Hizmet sistemi sayesinde en yüksek verimi sağlayarak, tüm hizmet alım ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden karşılamanın rahatlığını sunuyoruz.

Uzman Haşere kontrol Hizmeti

Özellikle yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bu sorunlar alerjiden bulaşıcı hastalıklara kadar birçok alanda ciddi sorunlar yol açabileceğinden erken müdahale, yaşanılacak birçok sorunun çok daha hızlı son bulmasını sağlayacaktır.

Kullandığımız Tüm yöntem ve ürünler en son teknoloji olduklarından, hizmet aldığınız ortamı terk etmenize gerek yoktur.

Kesin Sonuçlu Hizmetler

Hayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda istenmeyen canlılar ile mücadelede sizlere en profesyonel çözümleri Tam garanti ile sunuyoruz.

Kesintisiz Destek Hattı

Hizmet aldığınız andan itibaren 7 gün 24 saat çağrı merkezimi arayarak destek alabilirsiniz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Olan Şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 Kalite Belgelerine Sahiptir.

REFERANSLARIMIZ 

Tanıtım  
Klibimize 
Klibimize 
 Göz Atın..
Videoyu oynat