Nano Gümüş Teknolojisi ile Dezenfekte Hizmeti 

Corona'ya karşı 
Evinizi
Ofisinizi
Arabanızı
 dezenfekte ediyoruz.

Nano Gümüş teknolojisi nedir ?Ebat olarak 5-150 nanometre boyutlarında olan ürünler, nano teknolojik ürünler diye konumlandırılır. Nano Gümüş iyonlar 5-150 nanometre ebatında  olan metalik gümüş taneciklerdir. Gümüş iyonlarının bu duruma gelebilmesi için çok özel bir nano teknolojik prosesler ile elde edilir.

Nano Gümüş iyon teknolojisi etkisi nasıl olur ?Nano gümüş iyon teknolojisi içeriğinde bir kimyasal madde veya bileşen olmadığından dolayı, etki azalması, çökme ve seyrelme gibi bir durum söz konusu olmaz. Yapılan bu nano gümüş iyon teknolojili dezenfektan hizmetinin, kullanılan ortamda en az 12 hafta aynı etkiyi sürdürdüğü klinik testler sonucu kanıtlanmıştır.

Nano Gümüş teknolojisinin antibakteriyel özelliği nasıl sağlanır ? Nano boyuta indirgenmiş gümüş iyonları, bakteri ve virüslerin Antibiyotiklere geliştirebildiği direnci, gümüşlere karşı geliştirememelerinden dolayı bilim insanlarının uzun zamandır dikkatini çekmekte olan bir alandı. Dünya tarihinde perslerden Yunanlılara ve romalılara kadar büyük eski uygarlıkların çoğu, o dönemde bile gümüşün antibakteriyel özelliğini keşfettikleri için yiyeceklerini ve sularını gümüş kaplarda taşıyıp muhafaza etmişlerdir. Orta çağda veba salgınlarının en yoğun olduğu dönemde, zamanın aristokrat ailelerinin vebadan en az etkilelenen kesim olmalarındaki en büyük sebep, o dönem o zümrede yaygın olarak kullanılan gümüş tabak, çatal kaşık gibi ekipmanlardır. Nano gümüş teknolosiyle işlem yapılan bir alanda, nano gümüşlere temas eden bakteri, mantar ve virüslerin metabolizmasında anında değişim yaşanır. Gümüş iyonlarının yaydığı elekriksel enerji sayesinde bu zararlıların iç enzimleri çalışamamakta ve hücreleri anında ölmektedir.

Nano Gümüş teknolojisinin insan ve hayvan sağliğina zararları var mı ?Nano gümüş iyon teknolojisi dünya literatüründe doğal antibiyotik olarak nitelendirilen tek maddedir. Nano gümüş iyon teknolojisiyle dezenfektan yapılan alana, ulv sistemiyle nano boyutlarda gümüş partikülleri dağıtılır.Yapılan işlemin içeriğinde kesinlikle kimyasal madde etkileşimi bulunmamaktadır. Gümüş maddesinin insanların ve memeli canlıların bünyesinde bulunan ‘’ Membran’’ maddesi sayesinde, doğrudan maruz kalınsa bile ve hatta açık yaralara uygulansa bile ne insan üzerinde ne de evcil canlılarımız üzerinde, kısa ve uzun vadede hiçbir yan etki görünmediği klinik olarak kanıtlanmıştır.Dünya sağlık örgütünün onayladığı tek dezenfeksiyon sistemi olan Nano gümüş iyon teknolojisiyle ortama 80 nm değerinde gümüş dağıtılır. Ancak yine dünya sağlık örgütünün yayımladığı raporlara göre, normal bir insanın içtiği 1 bardak suda 100nm toplamında gümüş partikülü olması insan sağlığı açısından hiçbir teşkil etmezken bizler tüm alana toplamda 80nm gümüş iyonu serpiyoruz. Yani doğrudan içilse dahi etkisi olmayan bir ürünle sizlere minimum 3 ay antiviral ve antibakteriyel koruma sağlıyoruz.

Nano Gümüş teknolojisi ile dezenfektan yapıldığı zaman kesinlikle alanı yeri terk etmemize gerek yoktur.Özellikle yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bu sorunlar alerjiden bulaşıcı hastalıklara kadar birçok alanda ciddi sorunlar yol açabileceğinden erken müdahale, yaşanılacak birçok sorunun çok daha hızlı son bulmasını sağlayacaktır.

Nano Gümüş teknolojisi nedir ?Ebat olarak 5-150 nanometre boyutlarında olan ürünler, nano teknolojik ürünler diye konumlandırılır. Nano Gümüş iyonlar 5-150 nanometre ebatında  olan metalik gümüş taneciklerdir. Gümüş iyonlarının bu duruma gelebilmesi için çok özel bir nano teknolojik prosesler ile elde edilir.

3 Ay GarantiHayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda istenmeyen canlılar ile mücadelede sizlere en profesyonel çözümleri 3 ay garanti ile sunuyoruz.

Kimyasalsız Uzun ömürlü ve kesin sonuçluNano gümüş iyonlu dezenfektan dünya literatüründe doğal antibiyotik olarak adlandırılan tek üründür.Kısa ve Uzun vadede insan ve evcil hayvan sağlığına hiç bir olumsuz yan etkisi bulunmamaktadır.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Olan Şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 Kalite Belgelerine Sahiptir.

REFERANSLARIMIZ