Sinek ile Mücadele Yöntemleri

Başlıkları incelemek için üzerine tıklayın.

 

Konutlarımızda en sık görülen sinekler karasinek, sivrisinek, meyve sineği vb. olsa da dünya üzerinde yaşayan takribî 100.000 sinek cinsi olduğu öğrenilmekte. Bu sinekler tabiata katkı sağlayıp hasarlı böcekler için tehdit oluştursalar da, insanlar için hasarlı ve rahatsız edici canlılar oldukları kesin. Zira cinslerine göre değişiklik gösterseler de sinekler, çöpler ve çürüyen besinlerle beslenip gezdikleri yerlere virüs bulaştırarak sıhhat meselelerine neden olabilmekteler.

Sinek ilaçlama usulleri kadar sinekleri konutlarımızdan uzak yakalamak için yapmamız gerekenleri öğrenmek de ehemmiyetli.

Bir sinek ömrü süresince takribî 30 gün bir dişi 400-600 arası yumurta vazgeçer. Bu gereceğe katlanarak, şayet sinekleri hakimiyet etmek için bişey yapmaz isek, minik bir sualin nasıl süratle büyük bir istilaya dönüşebileceğini görmek basittir.

Bir mesele tespit edildikten sonra; sineklerden kurtulmanın ve mülkiyetinizde onların rakamlarını eksiltmenin kolay yolları vardır .

Sinek, çoğu zaman öteki böcekler gibi büyük bir tehdit olarak idrak edilmez ama çok seri üreyen bu canlılar basitlikle konutunuzu ve bahçenizi istila edebilirler. Bu surattan böcek ilaçlama işletmelerinden sinek ilaçlama hizmeti alarak istila vaziyetini önleyebilir ya da hakimiyet edebilirsiniz.

 

Haşere ilaçlamada uzman olan Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri ise, tüm böceklerde olduğu gibi konutunuzdaki sinekleri yok etmek için de size bütün güvence taahhüt ediyor. Bayer Koruma programına üye Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri sayesinde tüm sorunlarınıza kesin çözüm.

Geliştirdiğimiz bize özel yenilikçi teknikler sayesinde her soruna, hızlı, zararsız ve kesin sonuçlu çözümler üretiyoruz.Kurumsal alanda hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımız için geliştirdiğimiz Entegre Hizmet sistemi sayesinde en yüksek verimi sağlayarak, tüm hizmet alım ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden karşılamanın rahatlığını sunuyoruz.

Uzman Haşere kontrol Hizmeti

Özellikle yaşam alanlarımızda karşılaştığımız bu sorunlar alerjiden bulaşıcı hastalıklara kadar birçok alanda ciddi sorunlar yol açabileceğinden erken müdahale, yaşanılacak birçok sorunun çok daha hızlı son bulmasını sağlayacaktır.

Kullandığımız Tüm yöntem ve ürünler en son teknoloji olduklarından, hizmet aldığınız ortamı terk etmenize gerek yoktur.

Kesin Sonuçlu Hizmetler

Hayatınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınızda istenmeyen canlılar ile mücadelede sizlere en profesyonel çözümleri Tam garanti ile sunuyoruz.

Kesintisiz Destek Hattı

Hizmet aldığınız andan itibaren 7 gün 24 saat çağrı merkezimi arayarak destek alabilirsiniz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Olan Şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 Kalite Belgelerine Sahiptir.

REFERANSLARIMIZ 

Tanıtım  
Klibimize 
Klibimize 
 Göz Atın..
Videoyu oynat