Kurumsal Tesis Yönetimi 

Extra Group Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak  uzun yıllardır hizmet verdiğimiz ulusal ve uluslararası bir çok çözüm ortaklarımızın büyüme ve küreselleşmeyle birlikte doğan yeni sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla geliştirdiğimiz Entegre Tesis Yönetim Hizmeti, günümüzde işletmelerin daha kompleks yapılar haline gelmesiyle ihtiyaç alanını daha geniş kitlelere yaymış bir hizmetler bütünüdür.
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda çözüm ortaklarımızın daima yanındayız. Bu doğrultuda birden fazla alanda desteğe ihtiyaç duyan işletmeler için yenilikçi hizmetler sistemi geliştirdik.
Tesis yönetim hizmetleri sayesinde yaşanması muhtemel tüm sorunlara hızlı, kesin sonuçlu ve kalıcı çözümler üretiyoruz

Geliştirdiğimiz yenilikçi teknikler sayesinde enyüksek verimi sağlayarak, tüm hizmet alım ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden karşılamanın rahatlığını sunuyoruz. İhtiyacınız olan desteği en iyi uygulamalarla sunarak asıl işinize odaklanma fırsatı sağlıyoruz.

İşletmenize özel atanan yönetim ekibi ve saha teknisyenleri, işletmenizi güncel raporlamalarla sürekli kontrol ve denetim altında tutar. Yapılan her hizmette ve kontrollerde yapılan detaylı raporlama ve keşifler ile işletmeniz güncel olarak izlenir. Aldığınız hizmetler kapsamı dışında olsa bile  günün her saati acil destek hattı sayesinde, her sorununuza tek merkezden ile hızlı çözümler üretiyoruz.

Dijital dünyayı yakalamak ve işletmenizde hizmet aldığınız alanlarda yapılan her faaliyeti anında takip edebilmek adına geliştirdiğimiz özel yazılımımız sayesinde işletmeniz her an kontrol altında. Verdiğimiz hizmetin kalitesini artırmak ve kurumsal müşterilerimize uzun yıllar doğru korumayı sağlayabilmek adına Bayer Koruma Programına dahil olduk.Tüm saha ekiplerimiz ve mühendislerimiz Bayer yetkilileri tarafından düzenli aralıklarla eğitim ve sınava tâbi tutulmaktadırlar.

Bu sayede yaşadığınız soruna profesyonel bir ekibin müdahale ettiğinden emin olabilirsiniz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Olan Şirketimiz TSE-HYB, İSO 9001, 14001, 18001 Kalite Belgelerine Sahiptir.

REFERANSLARIMIZ 

Tanıtım  
Klibimize 
Klibimize 
 Göz Atın..
Videoyu oynat